Городнянська міська рада
Це засмучує

Тема укриттів для Городнянської громади як прикордонної дуже й дуже актуальна

 На сьогодні у нас 11 повноцінних протирадіаційних укриттів у місті і 4 – найпростіших, проте цілком обладнаних і спроможних захистити людей. Найкращі укриття, за словами фахівців ДСНС, створені у школі мистецтв імені Лідії Кондрашевської, центрального офісу філії «Городнянське лісове господарство» ДП «Ліси України» і в обох міських ліцеях. Проте роботи по дообладнанню наявних сховищ тривають.

       Люди широко обговорюють як графік роботи, так і стан укриттів. Це цілком зрозуміло, адже питання безпеки сьогодні найбільше хвилює всіх, тому не рідкість питання й зауваження громадян щодо роботи й стану укриттів. Але давайте поглянемо як ми самі ставимось до того, щоб у нас усе працювало належним чином.

      Укриття відкриті цілодобово. Останнім часом вони стали місцем, де підлітки знаходять місце для проведення вільного часу вечорами. Тут тепло, є туалет і вода. Але ж на минулому тижні в укритті, що в приміщенні колишньої райради, дитяча ватага розважалась хуліганськими вчинками – нівечили стіни, підлогу, зламали трубу й порозсипали мідний купорос. Це примушує вживати додаткові заходи щодо охорони приміщень протягом доби і для прибирання. Питання до батьків – чи кожен з вас знає, де і як розважаються ваші діти у вечірній час? І чи достатньо ви розповідаєте підліткам як потрібно себе поводити у таких місцях? І в той час, коли ми вимагаємо, щоб усі кошти йшли на допомогу армії, чи вживаємо заходів для того, щоб їх якнайменше витрачалось на місцях?

   Звісно, можна лише критикувати й ставити претензії іншим, в тому числі  й владі. Але не слід забувати, що щоб усе діяло й відбувалось належним чином, насамперед починати треба кожному з самого себе. Міська рада вжила додаткових заходів щодо нагляду за такими приміщеннями, але варто знати всім і пояснити дітям, що в разі продовження випадків хуліганства відповідати за це доведеться саме батькам.