Городнянська міська рада

Оголошення

Оголошення

Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад»

КОЛИ: 20 вересня об 11:00 ДЕ: платформа Zoom Посилання на захід: https://us05web.zoom.us/j/88432192320?pwd=mUEOw0hsbJS2UaaCFlcCpara2OtBbh.1 Вебінар організований Регіональним Фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області.

Читати далі
Оголошення

Згідно розпорядження голови міської ради, завтра, 19 вересня, на території Городнняської міської територіальної громади оголошений День жалоби у зв’язку з похованням захисника, жителя Городнянської міської територіальної громади, військовослужбовця, старшого солдата ЛОСЯ Романа Володимировича.

Ним передбачається: На знак скорботи за загиблим захисником України приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах

Читати далі
Оголошення

Чернігівський хлібокомбінат запрошує на роботу Підприємству потрібні машиніст тістообробних машин, пекар, формувальник тіста, укладальник-пакувальник, водій автотранспортних засобів. Своїм працівникам роботодавець

Читати далі
Оголошення

ТОВ «ЕТНОПРОДУКТ» повідомляє  про те, що на полях Городнянської ТГ, а саме: с. Здрягівка, с. Слобода, с. Ясенівка, с. Бутівка, с. Хотівля, буде проводитися обприскування посівів соняшника, орієнтовно (враховуючи погодні умови) з 06.09.2023 року до 20.09.2023 року наступними препаратами гербіцид-десикант «Макс» (діюча речовина дикват дибромід 300 г/л). Час проведення робіт з 05:00 до 10:00 год. та з 18:00 до 23:00 год.

Читати далі