Городнянська міська рада

Комунальна установа “Центр професійного розвитку педагогічних працівників”

15100, Чернігівська обл., м.Городня, вул. Чумака 14

ел. адреса: gorzprpp@ukr.net

Директор – Дяговець Світлана Вікторівна

Здійснює загальне керівництво діяльністю Центру. Координує діяльність професійних спільнот директорів та заступників директорів, учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, російської мови, планує та визначає траєкторію їх професійного розвитку. Організовує та проводить консультування педагогічних працівників з питань розроблення документів, організації та забезпечення сучасного освітнього середовища закладів освіти, змісту профільної середньої освіти, з формування мовно-комунікативної компетентності педагогів.

Консультант – Аношенко Юлія Анатоліївна

Координує діяльність професійних спільнот учителів природничого циклу (хімії, біології, географії, економіки), фізичної культури, основ здоров’я, Захисту України, трудового навчання, музичного та образотворчого мистецтва, педагогічних працівників позашкільних закладів освіти, планує та визначає траєкторію їх професійного розвитку.

Організовує та проводить консультування педагогічних працівників з питань роботи з обдарованою учнівською молоддю, впровадження Державного стандарту загальної середньої освіти, впровадження педагогічної інтернатури, з формування здоров’язбережувальної компетентності педагогів.

Консультант – Козак Юлія Василівна

Координує діяльність професійних спільнот учителів іноземної мови, початкових класів, суспільствознавчого циклу (історії, правознавства, громадянської освіти), вихователів закладів загальної середньої освіти, планує та визначає траєкторію їх професійного розвитку. Організовує та проводить консультування педагогічних працівників з питань впровадження НУШ, STEM-освіти, з формування інноваційних компетентностей та педагогіки партнерства.

Консультант – Потапенко Дунйегозель Шамирадівна

Координує діяльність професійних спільнот учителів математики, фізики, астрономії, інформатики, асистентів учителів та вихователів, педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, планує та визначає траєкторію їх професійного розвитку. Організовує та проводить консультування з питань особистісно-орієнтованого , діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти, організації роботи педагогічних працівників в закладах дошкільної освіти, з формування інформаційно-цифрових компетентностей педагогів.