Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту

Юридична адреса:

вул. Троїцька, 13, м. Городня, Чернігівська обл. 15100

тел. (04645) 2-17-83

e-mail: horodniaculture@ukr.net

Начальник відділу – ЯЦКОВА Олена Юріївна

Головний спеціаліст – НІКОЛАЄНКО Євгенія Володимирівна

Спеціаліст ІІ категорії – ВОЛОЧОК Галина Петрівна

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер – Покормяхо Анна Олександрівна

Господарська група

Завідувачка групи – Кучерявенко Надія Анатоліївна

 У новій Городнянській громаді відділ культури об’єднав у собі практично всі молодіжні та видовищні програми. Окрім культурного життя він координує справи сім’ї, молоді та спорту.

     Громада має 38 культурних закладів, з них КЗ «Централізована бібліотечна система», 18 сільських клубів, КЗ «Міський будинок культури», «Городнянський історико-краєзнавчий музей» та КЗ «Школа мистецтв імені Лідії Кондрашевської» де працюють 97 творчих та 29 технічних співробітників.

Всі культурні заклади працюють у нормальному режимі. Більше того – кожен з них має свою творчу програму, аматорський колектив чи групу виконавців, всі беруть участь у святах і фестивалях на рівні громади, чимало й на рівні області

     За перший рік у громаді всі заклади культури нарешті опалюються, практично всі клуби отримали тенісні столи, за потреби – костюми, звукове обладнання, оргтехніку, тюлі, штори та інше. Тривають поточні ремонти, а на найближчий час вже заплановано кілька капітальних ремонтів.

У громаді за рік створення відділу проведено 308 культурно-масових заходів, фестивалі «Родинна скарбниця» та «Summer Fest» стали загальнокультурними заходами за участю всіх клубів. При міському будинку культури діють три народних колективи, зразковий ансамбль танцю, а у вересні минулого року засновано естрадно-духовий оркестр.

     Заклади централізованої бібліотечної системи усіляко популяризують книгу – від підтримки книговидавництва місцевих авторів до поповнення книжкового фонду. Також бібліотеки стали першими пунктами доступу до мережі Інтернет у більшості сіл громади. На базі бібліотечної системи проведено перший у громаді турнір з кібер-спорту. На базі центральної бібліотеки створено шаховий клуб.

   У школі мистецтв навчається 206 учнів, з них 12 стали лауреатами Всеукраїнських а 4 міжнародних конкурсів та фестивалів. Ще більше учнів стали лауреатами конкурсів різних рівнів у складі колективів та ансамблів — 8 колективів вибороли призові місця на Всеукраїнських, а 7 – на міжнародних фестивалях.

     Історико-краєзнавчий музей нині оновлюється згідно розробленої новітньої концепції. Найближчим часом тут планується зробити реекспозицію музею та створити ряд нових тематичних залів.

     Міська рада розробила програми підтримки спорту у громаді. Зокрема працює програма розвитку футболу та програма розвитку лижного спорту. А рамках співпраці з міжнародними організаціями відновлено роботу баскетбольної секції, яку тренує волонтер корпусу миру Хуан Хернандез.

    Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту працює у напрямку відновлення і покращення матеріальної бази всіх культурних об’єктів громади. Та окрім матеріальних планів, колектив відділу виношує ще й чимало нових культурних проектів. Вже сьогодні тут створюють новий фестивальний план, прокладають поки що уявні туристичні маршрути, які ймовірно, згодом стануть цілком реальними. Бо насичене культурне життя приваблює, у тому числі й інвесторів, не менше, ніж сприятливі економічні умови.

Сільські клубні заклади

Бутівський сільський будинок культури – директор Ротозій Тетяна Володимирівна

Дібрівненьський сільський будинок культури – директор  Коливан Валентина Анатоліївна

Дроздовицький сільський будинок культури – директор Штаненко Петро Миколайович      

Здрягівський сільський клуб – завідуюча Лось Валентина Іванівна        

Бобень Валерій Іванович – директор Конотопський сільський будинок культури 

Піскунова Світлана Леонідівна – завідуюча Кузницький сільський клуб       

Моложавський сільський клуб – завідуюча Мальцева Ольга Миколаївна     

Мощенський сільський клуб – Луданік Раїса Юозо    директор

Невклянський сільський клуб –       завідуюча Костиркіна Вікторія Євгенівна       

Пекурівський сільський клуб – завідуюча Трофименко Оксана Адилівна     

Півнівщанський сільський клуб       – завідувачка Асанова Галина Анатоліївна    

Поліський сільський клуб       – завідуюча Нагорна Тетяна Іванівна          Сеньківський сільський будинок культури –  директор Сіра Ірина Михайлівна           

Смичинський сільський клуб –        завідуюча, Борсук Антоніна Володимирівна      

Солонівський сільський клуб –       завідувач Олійник Іван Андрійович       

Хотівлянський сільський будинок культури – директор Атрошенко Віталій Миколайович      

Хрипівський сільський клуб –  завідуюча Щерба Алла Анатоліївна