Виконавчий комітет

С П И С О К
членів виконавчого комітету
Городнянської міської ради восьмого скликання

1) Богдан Андрій Іванович – міський голова.

2) Більська Світлана Анатоліївна – секретар ради.

3) Пінчук Володимир Миколайович – перший заступник міського голови.

4) Лахнеко Ігор Миколайович – заступник міського голови з питань діяльності виконкому.

5) Підлісна Ірина Іванівна – керуюча  справами  виконкому.

6)  Криволап Володимир Іванович  – староста Бутівського старостинського округу (села Бутівка, Здрягівка, Слобода, Полісся). 

7) Коваленко Валентин Іванович – староста Дроздовицького старостинського округу (села Дроздовиця, Будище, Диханівка, Гніздище, Горошківка, Стовпівка). 

8) Авраменко Олександр Єгорович – староста Кузницького старостинського округу (села Кузничі, Зелене, Альошинське).

9) Кислуха Тетяна Миколаївна – староста Конотопського старостинського округу (село Конотоп).

10) Куца Людмила Василівна – староста Моложавського старостинського округу (села Моложава, Залісся, Невкля, Картовецьке,  Лютіж, Минаївщина, Перерост, Студенець, Черецьке).

11) Руденок Сергій Володимирович – староста Мощенського старостинського округу (села Мощенка, Гасичівка, Сутоки, Сеньківка, Берилівка).

12) П’ятковська Надія Василівна – староста Пекурівськиого  (села Пекурівка та Політрудня).

13) Пінчук Олександр Олександрович – староста Солонівського старостинського округу (село Солонівка).

14) Червяк Юрій Миколайович – староста Хотівлянського старостинського округу (села Хотівля, Травневе).

15) Ткаченко Олександр Якович – староста Хрипівського старостинського округу (села Хрипівка, Півнівщина).

16) Новик Юлія Володимирівна – староста Смичинського старостинського  округу (села Смичин, Дібрівне).

17)  Назаренко Михайло Петрович – генеральний директор КНП Городнянський ЦПМСД.

18) Добродєєв Максим Павлович – голова ГО  “БК “ПАНЧЕР ПЛЮС”.

19) Кіндратюк Роман Петрович – лікар КНП “Городнянська центральна районна лікарня”. 

20) Малофій Сергій Сергійович.

21) Колешко Ганна Миколаївна – староста Старосільського старостинського округу (села Андріївка, Старосілля, Автуничі).

22) Ребенок Олена Михайлівна – староста Лемешівського старостинського округу (села Лемешівка, Мальча, Рубіж).

23) Воробін Микола Олексійович – староста Деревинського старостинського округу (селаКусії, Деревини).

24) Григоренко Наталія Вікторівна – староста Володимирівського старостинського округу ( села Володимирівка, День Добрий, Ільмівка, Ближнє, Карпівка, Мости, Світанок). 

25) Третьяк Сергій Васильович – староста Переписького старостинського округу (села Перепис, Ваганичі, Барабанівське, Вершини).

26) Головач Олена Іванівна – староста Хоробицького старостинського округу (село Хоробичі).