Городнянська міська рада

НОВИНИ

Міністерство соціальної політики в рамках проекту „Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми” за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Львівського державного університету  внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України презентує чат-бот з протидії торгівлі людьми „Залишайся в безпеці” (далі –чат-бот) https://t.me/stay_in_safe_ua_bot.

   Чат-бот – це інформаційний ресурс створений з метою підвищення інформованості про проблему торгівлі людьми. В чат-боті можна швидко знайти основну інформацію щоб попередити потрапляння в тенета торгівців людьми, а так само інформацію про можливості надання допомоги тим, хто зазнав цього злочину.

   На жаль, постраждалі не завжди готові самостійно усвідомити те, що з ними трапилось, і є торгівлею людьми, а вони потребують допомоги, яка гарантована державою. Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми можна вчасно її розпізнати та залишитись в безпеці або вчасно допомогти надання допомоги тим, хто цього потребує.

 

Презентовано сайт «Гаряча лінія» в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства»

У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Що таке домашнє насильство?

Захист дітей від сексуального насилля в Інтернеті: освітній проєкт “STOP SEXTING”

У Городні працювала робоча група Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми