Городнянська міська рада

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні відвідувачі офіційного вебпорталу Городнянської міської ради. ви можете письмово звернутися до керівництва міської ради, з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) за електронною адресою: e-mail: gormr@ukr.net.

В електронному зверненні має бути зазначено електронну поштову адресу на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

Повiдомляємо також, що ви можете звернутись особисто з письмовим зверненням до міської ради (згідно з Законом України «Про звернення громадян») за адресою: 15100, Чернігівська обл., Чернігівський район, м.Городня, вул. Троїцька, 13.