Інвестиції

01Інвестиційні пропозиції

В зв’язку з закриттям телевізійного заводу „АГАТ” та ліквідацією авіаційного полку є напруга на ринку праці. Тому підвищення ділової активності городнянців одна з головних проблем міста.

Туризм один з перспективних напрямків розвитку економіки. Гроднянщина має всі можливості для успішного розвитку туризму, але через відсутність у Городні відповідної інфраструктури стримується розвиток цього бізнесу.

У місті є чимала кількість незайнятої землі, яку можна використовувати для розміщення промислового виробництва.

Біля міста знаходяться найбільші в області родовища торфу, червоної глини, але поки що не освоєні.

Міська влада зацікавлена в розвитку підприємництва та туризму. Для інвесторів передбачені пільги по сплаті місцевих податків.

Зважаючи на великій потік автомашин через місто в напрямку міжнародного пункту пропуску – на Росію та Білорусь /в зворотному напрямку також / є негайна потреба в будівництві дорогі навколо міста.

Так склалося що незважаючи на велику історичну та культурну спадщину Городня, поки що, є єдиним районним центром України що немає музею. В даний час роботи по створенню музею хоч і проводяться, але через відсутність коштів повільно. Міська влада звертається до всіх кому не байдуже ця проблема, до тих хто мае або мав хоч якесь відношення до Городнянщини, до тих хто вважає її своєю малою батьківщиною надати будь яку допомогу у створенні місцевого історико-краезнавчого музею.

Контактна особа з питань створення музею: Василь Михалькевич Тел.; 8-0984106275, 2-10- 28 /код 8-04645/. Будинок колишнього повітового правління, в якому створюється краєзнавчий музей.

Інвестиційний проект використання земельних ділянок і місті Городня

Чернігівська ТПП в співпраці з Городнянською міською радою в рамках роботи направленої на підвищення рівня інвестиційної привабливості регіону пропонуює реалізацію інвестиційного проекту з використання земельних ділянок у м. Городня, що розташовані на території колишнього аеродрому.

Городнянщина запрошує до співробітництва та пропонує найпривабливіші умови для взаємовигідної співпраці між діловими колами регіону й інвесторами та міжнародними представництвами з метою подальшого розвитку всіх напрямів бізнесу.

Запрошуємо до співпраці інвесторів, які зацікавленні у реалізації виробничих бізнес-проектів на території, яка має вигідне розміщення, інфраструктуру, трудові ресурси.    

Інвестиційний проект використання земельних ділянок і місті Городня  The land use investment project in Horodnia town   利用Gorodnya市土地的投资方案