Городнянська міська рада

Інвестиції

Інвестиційні пропозиції

В зв’язку з закриттям телевізійного заводу „АГАТ” та ліквідацією авіаційного полку є напруга на ринку праці. Тому підвищення ділової активності городнянців одна з головних проблем міста.

Туризм один з перспективних напрямків розвитку економіки. Гроднянщина має всі можливості для успішного розвитку туризму, але через відсутність у Городні відповідної інфраструктури стримується розвиток цього бізнесу.

У громаді є чимала кількість незайнятої землі, яку можна використовувати для розміщення промислового виробництва. Тут є найбільші в області родовища торфу, червоної глини, але поки що не освоєні.

Міська влада зацікавлена в розвитку підприємництва та туризму. Для інвесторів передбачені пільги по сплаті місцевих податків.

Городнянщина запрошує до співробітництва та пропонує найпривабливіші умови для взаємовигідної співпраці між діловими колами регіону й інвесторами та міжнародними представництвами з метою подальшого розвитку всіх напрямів бізнесу.

Запрошуємо до співпраці інвесторів, які зацікавленні у реалізації виробничих бізнес-проектів на території, яка має вигідне розміщення, інфраструктуру, трудові ресурси.