«Обличчя» нашої культури й виховання. Це нова скамейка, встановлена в сквері біля меморіалу Скорботної Матері і скамейка в щойно встановленій бесідці в дендропарку.

На першій «талановиті» художники залишили фарбою свій автограф, на другій – сліди весілля відпочиваючих, коли прямо на скамейці щось палили

Читати далі

Облаштування зони відпочинку в місцевому дендропарку стало причиною того, що думки громадян розділились на дві частини: одні стверджують, що це дуже гарна ідея і дякують за те, що можуть прийти сюди з дітьми і відпочити більш комфортно, інші обурюються – мовляв, не на часі, недоцільні витрати і так далі.

Що тут можна сказати? По перше, не всі жителі міста – любителі активного відпочинку на природі, тому їм байдуже що

Читати далі

Черговий плювок в обличчя комунальників і всім мешканцям міста. Крадії знову розкурочують міські клумби. Щоправда, вони стали більш “вихованими”- цуплять не всі рослини, а вибірково, щось таки залишаючи у вазонах для милування ока перехожих.

Нешановні, не говоритимемо про совість – вам це поняття просто не зрозуміле. Просто прийдіть у міську раду і скажіть, що

Читати далі

Ось такий смітник влаштували жителі міста по вулиці Чернігівській –по лівій стороні вулиці при в»їзді з Чернігова до Городні, неподалік повороту на колишній автопарк.

Вочевидь, ніхто б не приніс і не привіз це сміття сюди, окрім самих жителів. На фоні постійної критики в соцмережах

Читати далі

Отак деякі розповсюджувачі реклами паплюжать те, що створювали городнянці власними руками для того, щоб наше місто виглядало привабливим і затишним. Може, на їхній погляд, отакі папірці значно краще прикрашають вулицю, аніж яскраві квіти?

      Саме з даним випадком ми вже порозумілися і рекламодавець пообіцяв зобов’язати тих, хто клеїв рекламу в недозволених місцях, її

Читати далі