Городнянська міська рада
Новини

                               З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ГРОМАДО!

Сьогодні нашій Городнянській громаді виповнюється п’ять років. Городнянщина  за всіх часів славилась своїми трудолюбивими людьми, патріотами, безмежно відданими своєму краю.

Вітаємо сьогодні усіх, в чиєму серці озивається голос Городнянської землі, де б вони не були. Бо наше коріння міцно переплетене, як і долі. Хай завжди нас об’єднує ця любов, заповідана нам дідами-прадідами.

Сьогодні, коли доводиться працювати в умовах воєнного стану, після того, як ми перебували у оточенні ворожих військ, втратили багато можливостей і ресурсів, ми розуміємо, що наш найдорожчий скарб — це наші люди. Люди, які в час небезпеки змобілізувались, згуртувались і достойно виносять всі випробування, не пасуючи перед ворогом, а спільними зусиллями наближаючи перемогу.

У нас на Городнянщині в 61 населеному пункті проживає 20 тисяч 850 її синів і доньок.  Дякую кожному з 16-ти старост, які дбають за свої старостати й людей, які в них мешкають. Дякую кожному з 26-ти депутатів, які відстоюють права своїх виборців. Дякую кожному з 44 вуличкомів, які ратують за інтереси жителів їхніх вулиць. Дякую усім платникам податків, які наповнюють надходженнями місцевий бюджет, даючи Городнянській ТГ сили для розвитку. Дякую працівникам і посадовим особам місцевого самоврядування, які забезпечують реалізацію рішень ради й відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків  І дякую кожному з городнянців, які вболівають за розвиток громади, за самовіддану працю, за любов до рідного краю.

Бажаю всім міцної волі, сили та духу. Бажаю кожній родині перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя та безмежної любові до свого краю. І впевненості! Нехай народжуються у нашій громаді нові покоління і нові імена. Нехай віра та любов допомагають долати всі труднощі, а Господь береже кожного з нас!

Нехай буде квітучою наша громада, і в неї буде щасливе, мирне та яскраве майбутнє!  А найголовніше  – хай усі наші захисники якнайскоріше повертаються додому з перемогою!

                                                                       Міський голова Андрій БОГДАН.