Городнянська міська рада
Новини

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ГОРОДНЯНЩИНИ!

У першу неділю вересня в нашій державі відзначається День підприємця. Країна віддає шану людям, які впливають на формування, становлення і розвиток національної економіки. 

Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства. В вашому активі – масштабні й актуальні програми і проєкти, новітні  ініціативи та підходи. Ви енергійні, сміливі і підприємливі люди, які не тільки створюють власну справу та беруть на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари.

А у час, коли над країною і її громадянами нависла загроза, багато з вас активно включився у боротьбу проти ворога. Стали волонтерами, швидко перепрофілювали свої виробництва під виготовлення й постачання необхідного для армії, для фронту, для забезпечення мирних жителів найнеобхіднішим.

Велика вам дяка, повага й шана за це!

Ми всі спільно працюємо задля перемоги. Це те, чого кожен з нас прагне усім своїм єством. Тож бажаю, щоб усі ваші задуми для її наближення  були успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим.

Нехай партнери ніколи не підводять, а плідна праця буде запорукою добробуту ваших рідних.  Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, а всі плани реалізовуються.

Надійних та відповідальних вам ділових партнерів, вірних друзів, підтримки та розуміння від рідних людей. 

Зі святом!