Городнянська міська рада
Новини

Нагадуємо громадянам, що 7 вересня з 11.00 до 13.00 години в приміщенні Городнянської міської ради (м. Городня, вул. Троїцька, 13) проводитиметься прийом громадян, які потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз’яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

Прийом здійснюватимуть директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко, завідувач сектору «Городнянське бюро правової допомоги» Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Костюкова та представники Благодійного Фонду «Рокада».

Благодійний фонд «Рокада» — виконавчий партнер УВКБ ООН, що надає соціальну підтримку ВПО та постраждалим від збройної агресії. Працівники фонду допомагають з пеероформленням пенсій, консультують щодо доступу до освіти та дій у разі пошкодження будинку, надають благодійну допомогу. Гаряча лінія фонду +380(63)299 83 24.

ДО ВІДОМА. Чернігівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 49-А, каб. 709 (7-й поверх). Телефон: 096-986-98-15.

Сектор «Городнянське бюро правової допомоги» Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Городня, вул. Чумака, 7.