Городнянська міська рада
Новини

Яскравий приклад того, як жителі Городні облаштовують собі й своїм дітям комфортну зону для відпочинку, не чекаючи доки хтось це зробить для них і за них. Такі ініціативи дуже приємно підтримувати!

Цей майданчик на вулиці Петрівський у місті виник рік тому, після звільнення Городнянщини, на місці колишнього пустиря зі смітником.

За ініціативою мешканки вулиці Юлії Денисенко її жителі згуртувались і почали розчищати місцевість, щоб захаращена територія не муляла око насамперед їм самим. Підтримавши їхній ентузіазм, міська рада надала для встановлення на майданчику атрибути дитячого містечка.

Далі – більше. Лісівники допомогли саджанцями, і облагороджений майданчик почав перетворюватись на зелену зону. Тоді ж виникла ідея і збудувати альтанку для комфортного відпочинку і щоб малеча могла в ній сховатись від дощу. Будували власноруч з наданого матеріалу, а для даху міська рада теж надала кошти для закупівлі необхідного заліза.

Роздобули й футбольні ворота, бувші у вжитку та баскетбольний щит. Тож майданчик набере ще й спортивного змісту.

Найбільше ініціативи та зусиль докладали Юлія Денисенко і Андрій Сидоренко. До них долучились й інші мешканці вулиці, допомагаючи хто чим може. Гуртом і наглядають за майданчиком, косять траву довкола нього.

Не в докір іншим городянам, які люблять щось вимагати, а для прикладу, якому варто повчитися. Таку гарну ініціативу, як на вулиці Петрівській, яка на користь і місту, й людям, міська рада готова підтримати завжди. Тим більше зараз, коли на Городнянщину заходять різні благодійні фонди, яким теж дуже подобається небайдужість та ініціативність щодо покращення комфорту життя, можна сміливо пропонувати й втілювати різні ідеї. Головне – було б бажання самих жителів.