Відзначати сиропуст або Масницю в Центрі соціальних служб Городнянської міської ради вирішили не з релігійних міркувань чи збереження традицій. Просто пригадали, що на базі Центру діє кулінарний гурток, а масниця – непоганий привід позмагатися учасникам цього гуртка у мистецтві приготування млинців
Коли ж майстрині представили перед дружнім колективом однодумців свої кулінарні шедеври, стало зрозуміло, що оцінити все розмаїття млинців неможливо, бо неможливо було скуштувати всі представлені смаколики.
Проте одні млинці від особливої майстрині стали для колективу Центру своєрідним оберегом ще з часів повномасштабного вторгнення і окупації Городні. Важко оцінити ступінь психологічної напруги у перші дні окупації, проте соціальні працівники, більшість з яких жінки, вийшли на роботу й долучилися до суспільно-корисних справ. Вони доглядали підопічних, доставляли у місто молоко і борошно для хлібозаводу й робили ще безліч справ, незважаючи на високі ризики і страх. У цьому нервовому ритмі раптом з’явилася колега й активна учасниця всіх справ Любов Коваль з учиняними млинцями, які вона пекла щодня й пригощала ними всіх, хто приходив у Центр.
–Щоденні гарячі, запашні млинці стали для нас своєрідним підтвердженням того, що ми живі, непереможені й маємо жити і працювати далі. А коли у Любові Вікторівни закінчилося борошно, вона спекла млинці з висівок. Оті млинці – були найсмачнішими. Вже згодом ми зрозуміли, що наші чаювання з «окупаційними» млинцями також були своєрідною масницею, підсвідомою, але такою необхідною у важкі часи, – пригадала директорка центру Наталія Семенова, дякуючи майстрині, яка й до нинішнього свята напекла своїх фірмових смаколиків.
Оскільки зустріч кулінарів на честь сиропустного тижня відбувався на природі, в одному із розсадників за містом, співробітники Центру подбали про те, щоб учасники дійства не змерзли. Для цього вони приготували смачнющу юшку й наварили запашного чаю з лісових і лугових трав. Музичний супровід взяли на себе учасниці вокального ансамблю «Городняночка».