Городнянська міська рада
Новини

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні, 20 травня, міський голова Андрій Богдан провів засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд виносилися питання:

 1. Про  внесення  змін  до  програми  соцзахисту  населення.
 2. Про  внесення  змін  до  комісії.
 3. Про  впорядкування   поштової  адреси.
 4. Про  надання  дозволу  на  отримання  вихідних  даних.
 5. Про  передачу  комунального  майна.
 6. Про затвердження звіту про використання  коштів резервного фонду міського бюджету за  І квартал 2021 року.
 7. Про затвердження Програми забезпечення  проведення заходів та робіт місцевого значення  з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони, призову громадян на строкову військову службу на 2021 рік
 8. Про внесення змін до рішення першої  сесії восьмого скликання від 10.12.2020 р. «Про затвердження  програми збереження  архівних фондів на 2021-2025 роки»
 9. Про затвердження  Положення  про  цільовий  фонд  Городнянської  міської ради (у новій редакції).
 10. Про внесення змін до рішення другої  сесії восьмого скликання від 23.12.2020 р. «Про затвердження Програми  фінансової  підтримки комунального некомерційного  підприємства «Городнянський Центр первинної  медико-санітарної допомоги» на 2021-2025 роки».
 11. Про  надання  соціальних  послуг.
 12. Про  розгляд  листа  ясла-садків  міської ради.
 13. Про  виділення  грошових  коштів  на  пільгове  зубопротезування.
 14. Інші питання.

Із членами виконкому обговорено зміни до Порядку призначення житлових субсидій, які почали діяти з 1 травня 2021 року. Завідувач сектору з питань призначення державних соціальних допомог відділу № 1 УСЗН Чернігівської РДА Тетяна Титорчук  звернула увагу старост на нові вимоги щодо оформлення документів.

За додатковою інформацією можна звернутися до Відділу № 1 УСЗН за тел. 2-16-11 або до ЦНАПу за тел. 2-10-85.

Також перед присутніми виступила начальник відділення поштового зв’язку м.Городня Чернігівської дирекції Акціонерного товариства “Укрпошта” Тетяна Підгорна.

Змінами у законодавстві не передбачено отримання коштів через «Укрпошту» людям, вік яких становить менше 80 років. Гроші будуть перераховуватися на банківський рахунок громадян.  

Це може спричинити труднощі в отриманні грошових виплат жителями сільської місцевості, оскільки банківська мережа у селах повністю відсутня.

На даний час розглядається питання щодо зміни норми законодавства, яке регулює дане питання.

Пресслужба міської ради