Городнянська міська рада
Новини

ХІІ звітно-виборча конференція ветеранської організації

Сьогодні, 9 лютого, міський голова Андрій Богдан зустрівся з активом Городнянської організації ветеранів України.

На засіданні прийнято рішення щодо її перейменування. Після перереєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області вона матиме назву «Організація ветеранів Городнянської міської територіальної громади Чернігівського району».

Одноголосно підтримано кандидатуру нового керівника об’єднання Ольги Смаль, яка тривалий час на громадських засадах займається захистом інтересів ліквідаторів аварії на ЧАЕС та працює директором Городнянського історико-краєзнавчого музею. Її заступником став Микола Сосков.

Присутні підтримали пропозицію Андрія Богдана щодо удосконалення формату реалізації завдань громадської організації та підготовки плану роботи на 2021 рік.

Він наголосив на тому, що міська рада завжди готова сприяти та надавати всебічну підтримку громадському сектору. За тісної співпраці з активістами в громаді успішно вже здійснено декілька важливих проектів. Один із них – упорядкування прибережної зони озера «Циганське».

До співпраці з ветеранською організацією активно долучиться новостворена КУ «Центр надання соціальних послуг», а в організації розважально-просвітницьких заходів буде надавати підтримку відділ культури, сім’ї, молоді та спорту.

Пресслужба міської ради