Городнянська міська рада
Новини

Увага! Погіршення погодних умов

Шановні мешканці громади!

Комунальні служби Городнянської міської ради продовжують розчищати дороги громади із 4.30 год., попри несприятливі погодні умови.

З огляду на активність обговорення питання стану доріг у соціальних мережах, повідомляємо, що першочергово проводиться прибирання центральних вулиць. Це обумовлено у першу чергу забезпеченням доступності до важливих соціальних об’єктів: закладів охорони здоров’я, шкіл, установ, організацій, а також роботи ритуальних служб.

Варто також наголосити, що у бюджеті міської ради передбачені кошти на благоустрій населених пунктів, у тому числі витрати на утримання стану доріг.

Зокрема, це і розчистка снігу, обробка сумішшю для запобігання утворення льодової кірки, а також підсипка грунтових доріг, гредерування та ремонт асфальтобетонного покриття. Тому розподіл коштів має бути раціональним, щоб утримувати у належному стані дороги протягом усього бюджетного року.

Додатково повідомляємо, що дорогу міжнародного значення Р13 (вул. Чернігівська, Армійська, Свято-Миколаївська, 1-го Травня), яка пролягає через Городню, Службою автомобільних доріг поки не розчищено.

Управління капітального будівництва облдержадміністрації, яке відповідальне за стан автошляхів між населеними пунктами, дороги поки прибирати не розпочало.

Сподіваємося на ваше розуміння!

Пресслужба міської ради