Городнянська міська рада
Новини

Відбулася чергова сесія міської ради

У вівторок, 20 жовтня, відбулася двадцять шоста сесія міської ради сьомого скликання.

На розгляд виносилися питання:

1.Про внесення змін до рішення сесії  міської ради «Про місцевий  бюджет Городнянської міської об’єднаної територіальної  громади на 2020 рік

(код бюджету 25536000000)».

2. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2020  року.

3. Про затвердження  розпоряджень міського голови.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 25.01.2018 року «Про затвердження положень, програм».

5.Про внесення змін до рішення сесії міської ради “про затвердження суми спів фінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування з державного фонду регіонального розвитку в 2020 році”.

6. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації на проекти Городнянської міської ради.

7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність майна.

8.Про надання клопотання на видачу кредиту.

9. Про затвердження Положення про відділ освіти Городнянської міської ради у новій редакції.

10.Про приведення  найменування юридичної особи комунальний заклад «Городнянська централізована бібліотечна система» у  відповідність  до   вимог чинного законодавства.

11. Про  надання  дозволу на списання  основних  засобів.

12. Про внесення змін до Програми  фінансової підтримки комунальних  підприємств  Городнянської  міської ради  на 2020 рік.

13. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою  населених пунктів Городнянської  міської ради на 2020 рік.

14.  Про завершення приватизації об’єкта нерухомості.

15.Про безоплатне прийняття в комунальну власність міської ради  рухомого майна.

16.Про надання  згоди на безоплатне  прийняття у власність Городнянської міської ради комунального підприємства «Городнянське районне  госпрозрахункове  бюро технічної інвентаризації».

17. Про надання згоди на безоплатне прийняття у власність Городнянської міської ради майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

18.Про розгляд листа Городнянського міського споживчого товариства.

19.Про деякі питання оренди комунального майна Городнянської міської ради.

20. Про включення до  переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду та затвердження умов аукціону .

21. Про надання матеріальної допомоги.

22. Про внесення змін до рішення двадцятої (38) сесії сьомого скликання від 23 грудня 2019 року Про затвердження Програми «Соціальний захист окремих категорій населення» на 2020 рік».

23. Про внесення змін до рішення двадцятої (38) сесії сьомого скликання від 23 грудня 2019 року Про затвердження Комплексної програми  соціальної підтримки  учасників Антитерористичної операції, Операції Об’єднаних сил, учасників бойових дій та членів їх сімей.

24. Про внесення змін до міської програми «Пільгове зубопротезування окремих категорій громадян Городнянської міської ради на 2020 рік ».

25.Про затвердження Статуту комунального підприємства  «Городнянська житлово-експлуатаційна дільниця» Городнянської міської ради в новій редакції.

26.Земельні питання.

Ознайомитися із результатами поіменного голосування: https://cutt.ly/0gzB9OU