Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Правопросвітницькі заходи із земельних питань у Солонівці, Поліссі, Мощенці та Сеньківці

Проведено правопросвітницькі заходи із земельних питань та надана правова допомога мешканцям с. Солонівка, с. Полісся, с. Мощенка, с. Сеньківка Городнянського району

7 жовтня 2020 року працівниками Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області було проведено низку правопросвітницькі заходи з земельних питань та правова допомога мешканцям с. Солонівка, с. Полісся, с. Мощенка, с. Сеньківка Городнянський району.

Під час зустрічей директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко, начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Юлія Бойко, заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Ярослав Хоменко, заступник начальника відділу Городнянське бюро правової допомоги Тетяна Костюкова та заступник начальника відділу комунікацій та правопросвітництва Дмитро Савуляк Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області проінформовали мешканців сіл про порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги, порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, правове регулювання користування земельною ділянкою та право земельного сервітуту, встановлення меж земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, відповідальності за порушення земельного законодавства, способи захисту прав людини.

Після проведених заходів, в приміщенні сільських рад було здійснено прийом місцевого населення. За отриманням правової допомоги звернулось 20 осіб, яким було надано 22 консультація, щодо приватизації земельної ділянки для обслуговування житлового будинку, щодо істотних умов договору купівлі продажу будинку, щодо порядку укладення договору оренди землі, щодо порядку визнання права власності за набувальною давністю, щодо розміру допомоги малозабезпеченій сім’ї, виділення земельної ділянки (паю) в натурі, приватизація присадибної земельної ділянки, порядок і підстави призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника, порядок спадкування за заповітом, щодо правомірності дій колекторської фірми, щодо підстав дострокового розірвання договору оренди земельної ділянки

Окрім того, бажаючі отримали візитки із зазначення контактних номерів та адресою Центру, а також буклети «БПД».

Нагадуємо, що для отримання юридичної допомоги можна звернутися за адресою : м. Чернігів, пр-кт Миру, 49-а, тел: (0462) 77-51-68.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.