Городнянська міська рада
Новини

Ветерана із Городні Мельника Миколу Федоровича нагородили пам’ятною медаллю Чеської Республіки

Ветерана із Городні Мельника Миколу Федоровича нагородили пам’ятною медаллю Чеської Республіки до 75-річчя закінчення Другої світової війни, відповідно до Указу Міністра оборони Чеської Республіки від 02.09.2020 р. №72/2020 та з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відзнаку вручив начальник відділу у Чернігівській області міністерства у справах ветеранів України Юрій Потійко.

Для учнів 10-их класів Городнянського ліцею №1 Городнянському історико-краєзначаому музеї. відбувся урок мужності і патріотизму “Воїни ООС в очах майбутньго покоління”. Дітям було розказано про зону ООС та продемонстровано зброю й захисне спорядження, яким користуються наші воїни на війні. Також бажаючі змогли приміряти на себе це спорядження й переконатися в його безпечності.

Змістовну зустріч для учнів підготували Валерій Самосват, член ради президії Чернігівської обласної організації ветеранів та голова пресслужби ветеранської обласної організаці та Олександр Зіненко, головний сержант військової частини А4444, майстер-сержант.