Городнянська міська рада
Новини

У Городнянській громаді з робочим візитом перебувала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш

До Городнянської громади сьогодні, 27 травня, з робочим візитом завітала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш. У залі засідань міської ради вона зустрілася із вчителями Дмитром Желдаком та Тетяною Пилипенко та вручила їм Подяки голови обласної ради.

Також делегація відвідала Городнянський історико-краєзнавчий музей.

Посадовці завітали на свято «Останнього дзвоника» у КЗ «Городнянський ліцей Чернігівської обласної ради». Андрій Богдан нагородив Почесною грамотою міської ради працівників ліцею Віру Бурдак та Надію Колешко. А Ніна Лемеш вручила відзнаки юним спортсменам закладу.

Гості у супроводі керівництва міської ради оглянули міський стадіон з сучасним ремонтом. Там Ніна Василівна, яка є заслуженим майстром спорту України та призеркою  Чемпіонатів світуЄвропи та Кубків світу з біатлону, учасницею Олімпійських ігор, провела урок фізкультури для одного з молодших класів ліцею № 2 та вручила вихованцям дитячої юнацько-спортивної школи нагороди.

Також міський голова Андрій Богдан, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та депутат обласної ради Олена Яцкова відвідали КЗ Городнянський ліцей № 2, у якому в минулому році здійснено капітальний ремонт та заходи з теплореновації. Шкільній бібліотеці передано тематичні видання, видані за підтримки Національного олімпійського комітету України.  

Пресслужба міської ради