Городнянська міська рада
Новини

Правопросвітницький захід пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» відбувся у Поліссі

Учора, 27 травня, заступник начальника відділу Городнянське бюро правової допомоги Тетяна Костюкова провела правопросвітницький захід в межах реалізації пілотного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» та надала правову допомогу мешканцям села Полісся.

Під час зустрічі із мешканцями громади їх було проінформовано про порядок набуття та реалізації права власності на земельну ділянку, правове регулювання користування земельною ділянкою та право земельного сервітуту, встановлення меж земельних ділянок, присвоєння кадастрових номерів, відповідальності за порушення земельного законодавства, порядок та підстави надання безоплатної правової допомоги, способи захисту прав людини, порядок приватизації земельних ділянок та документи, які необхідні для цього та до яких організацій звертатись.

Після проведених заходів було здійснено прийом місцевого населення. За отриманням правової допомоги звернулось 5 осіб, яким було надано консультації у сфері земельного, спадкового, цивільного, адміністративного та трудового права.

Окрім того, бажаючі отримали інформаційні буклети «БПД».

Нагадуємо, за отриманням консультації та захистом своїх прав можна звернутись до Городнянського бюро правової допомоги за адресою: м. Городня, вул. Чумака, 4, та Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою: 14005, м. Чернігів, пр-кт. Миру, буд. 49а, офіс 709, телефон: (0462) 77-51-68.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.