Городнянська міська рада
Новини

Вчора, 23 вересня, напередодні Дня міста, засвідчити свою повагу жителям громади у Городню з візитом прибули перша заступниця голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, голова Чернігівської районної військової адміністрації Андрій Кужель та голова Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая.

Разом з представниками міської влади, очільниками відділу поліції та військкомату та військовими командирами вони взяли участь у покладанні квітів до меморіалу Скорботної Матері, пам’ятних знаків загиблим у  війні з нинішньою російською агресією та воїнам-афганцям.

Зворушувало до сліз те, що участь у покладанні квітів брав єдиний із живих у місті учасник бойових дій Другої світової 96-річний Микола Мельник. Він бережно клав квіти до кожної меморіальної таблички своїм загиблим  бойовим побратимам. І було боляче дивитись на те, як йому важко усвідомити, що історія повторюється й тепер їхнім дітям, онукам та правнукам доводиться гинути у боротьбі проти новітнього фашизму, який на нашу землю тепер прийшов зі сходу всупереч всім законам людяності, братерства й розуміння.

У коротких промовах гості дякували городнянцям за мужність і стійкість, виявлені під час перебування в ворожому оточенні, про те, що фото і відео з відрізаної від усього світу Городні, де її жителі крокували під українськими прапорами під носом у рашистів, піднімали бойовий дух жителям Чернігова, давали віру і надію. На знак вдячності вони відзначили грамотами та подяками тих городнянців, які самовіддано працювали й працюють задля наближення перемоги.