Городнянська міська рада
Новини

Щиро вітаю всіх городнянців, всіх мешканців громади зі світом —Днем нашого улюбленого міста Городні!

П’ять років тому, коли громада тільки створилась, у нас було багато переживань і хвилювань з приводу того, як ми існуватимемо в новому форматі, чи справимось, чи вистачить власних ресурсів і як зробити так, щоб життя кожного з її мешканців не тільки не зазнало погіршення, а й навпаки— з кожним роком ставало більш зручним і комфортнішим.

Нам було важко, адже Городнянщина ніколи не була регіоном економічного процвітання й надприбуткової діяльності, краєм безмежної привабливості для інвесторів.  Але крок за кроком ми поступово все міцніше ставали на ноги, не тільки стабілізували, а й розвивали, виводили на новий рівень всі сфери життя нашої громади.

Наша Городня стала осередком затишку й комфорту, містом квітучої краси, що із задоволенням відзначали ті, кому тут довелось побувати вперше або через кілька років. На жаль, війна нагло вмішалась у наше життя, перекресливши всі майбутні плани. Але те, що ми витримали понад місяць повної ізоляції й оточення, показало, що ми не безсилі, ми не безперспективні й безнадійні, а навпаки — здатні вирішувати будь-які, навіть найгостріші непередбачувані ситуації.

Оговтуючись від ворожої навали, ми не складаємо рук і з кожним днем все впевненіше дивимось у завтра. Нам складно, нам гірко, нам боляче. Ми втрачаємо важливі ресурси і, що найстрашніше — наших людей, наших захисників, які стали плече до плеча, щоб боронити країну.

Зранені, змучені, згорьовані, але ми не зламані. Плачемо за Героями, страждаємо з усією країною, але розуміємо, що тільки сила духу й безмежний патріотизм та жага до волі є тією рушійною силою, яка дасть змогу вистояти й перемогти.

Тож з твоїм Днем, рідне місто! Вітаю кожного жителя, кожного, в чиєму серці живе Городнянщина. Хай без пафосу й святкувань, але — з вірою і надією. У нас буде завтра! І в Городні, і в її людей, й у всієї України.

                                                                              Андрій БОГДАН, міський голова.