Городнянська міська рада
Новини

Ми вже повідомляли про те, що вчора у Городні перебували перша заступниця голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, голова Чернігівської районної військової адміністрації Андрій Кужель та голова Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая.

Гості приїхали не просто привітати городнянців з Днем міста й засвідчити свою повагу — вони привезли грамоти та подяки обласного рівня для людей, які робили кожен щоденний мужній подвиг, забезпечуючи життєдіяльність громади, відрізаної від усіх, і допомагали наближати день звільнення від рашистської навали. І хоч зала будинку культури чи не вперше у святковий день була майже порожня через неможливість проведення масових заходів, це ніяк не применшило урочистість моменту.

—Ми дякуємо кожному городнянцю, який мужньо чинив опір загарбникам і показував ворогу, що ми не збираємось коритися його кровожерливим, антилюдяним задумам, — сказала Ніна Лемеш. —Чернігівці, перебуваючи в підвалах під час ворожих обстрілів, зі сльозами на очах бачили фото й відео з Городні, на яких безстрашні люди, перебуваючи у ворожому оточенні, піднімали українські прапори, вигукували «Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!». Це настільки піднімало дух кожного з нас, акумулювало сили й підтримувало непереборне бажання якнайшвидше прогнати супостата з нашої землі, що переоцінити такі моменти неможливо. Ви своїм прикладм показали, що українців не здолати, не зламати їхній дух.

Всі присутні вшанували пам’ять мужніх городнянців, які віддали своє життя заради майбутнього, в запеклій боротьбі, де жорстокий ворог переважає і чисельністю, і зброєю, але не силою духу. Боляче й страшно від того, що гине цвіт нації, гине майбутнє, що прагнення волі нам дається такою непомірною ціною.

Подяку обласної ради отримали волонтер Олексій Пильник, методист центральної бібліотечної системи Галина Завалій та секретар міської ради Світлана Більська. Такими ж відзнаками подякувала область і електрикам Григорію Кирію, Андрію Циркуну та Геннадію Забузову, які здійснили справжній подвиг, ризикуючи власним життям відновивши енергопостачання на знеструмленій Городнянщиині.

Чернігівська військова районна адміністрація відзначила в особі директора КУ «Центр надання соціальних послуг міської ради» Наталії Семенової армію соціальних працівників, які щодня виходили на свою непросту роботу, опікуючись старенькими та самотніми людьми в період ворожої навали.

Черінгівська районна рада вручила відзнаку колективу Городнянської міської ради, яка достойно витримала період ворожої навали, агресії і продовжує справлятись з непростими випробуваннями у сфері життєдіяльності громади.

Міський голова Андрій Богдан вручив Подяки міської ради за волонтерство Володимиру Шоману, Геннадію Бояренку, який щодня за кермом молоковозу через ворожі блокпости доставляв молоко у Городню для її мешканців, Миколі Мельнику — енергетику, який ліквідовував перебої з енергопостачання по місту.

А командир механізованого батальйону від імені військовослужбовців окремими нагородами подякував керівництву ТОВ «Аграрні інвестиції», ТОВ БМ «Індастрі», ТОВ «Валерія-Агру» і Головіну Олегу та міському голов Андрію Богдану за патріотизм, вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних Сил України.

На вручення чекають і відзнаки для Олександра Чугая за волонтерство та колективу СТОВ «Віра».

А ще однією світлою нотою під час нагороджень прозвучало вітання для наймолодшої жительки міста Аделіни, яка народилась 14 вересня в родині Ігоря Паламарчука та Вікторії Охріменко. Дівчатка, кажуть, народжуються до миру. Тож бути тобі, наша Городнянщина, вільною, мирною і щасливою!