Городнянська міська рада
Новини

Валентина Тимошенко  вже тридцять років працює костюмером міського будинку культури. Донедавна вона займалась переважно творчою роботою, створюючи яскраві сценічні костюми до свят, урочистих подій, театральних постановок й загальноміських свят. Рік тому вона взялася за пошиття національних прапорів і вже пошила тисячу стягів

      Пані Валентина не має профільної освіти швачки, проте шиттям захоплюється все життя. З її рук вийшли практично всі образи, знайомі нашим землякам по заходах міського будинку культури. Вона «одягала» казкових персонажів, створювала неповторні образи мушкетерів, гусарів і навіть Дон Кіхота.

     Колись, за потреби заробити зайву копійчину, швачка оволоділа мистецтвом пошиття якісної постільної білизни. Ці навички знадобились нещодавно, практично одночасно із запитом на пошиття прапорів, бо, окрім державних символів, вона ще шиє й наволочки для військових шпиталів, де лікуються та відновлюються наші захисники. Перший запит на стяги костюмерша отримала від керівництва громади. Каже, справа була новою і цікавою, оскільки у пошитті прапорів є свої технічні тонкощі. За цей час руки майстрині створили понад тисячу українських прапорів.