Городнянська міська рада
Новини

Чергове горе в родині КЗ «Городнянський ліцей Чернігівської обласної рди», колишній школі-інтернаті для дітей-сиріт. Сьогодні в Чернігові прощались ще з одним її вихованцем – АРТЮХОМ Олександром

   Після закінчення школи–інтернату Олександр навчався в Чернігівському педагогічному університеті на історичному факультеті. Потім була служба в армії, де він служив у морській піхоті. По закінченню служби жив і працював у Чернігові. А в  2013 році, одружившись, проживав в селищі Михайло-Коцюбинке Чернігівського району. Разом з дружиною виховували дев’ятирічну донечку – Софійку.

     У лютому 2023 року Олександр пішов захищати країну від підступного ворога. Понад рік воював з окупантами на Куп’янському напрямку. За хоробрість і мужність його цінували побратими. Мав звання сержанта, неодноразово відзначався грамотами та іншими нагородами.

    Тільки 3 квітня він повернувся з палаючого сходу країни, але ворожа ракета 17 квітня наздогнала його саме тут, у мирному місті. Сашкові було 37 років. Попрощалися з героєм 22 квітня в Чернігові. Тепер він разом з іншими побратимами несе свою службу в Небесному війську.

   Герої не вмирають, бо ми пам’ятатимемо кожного, хто віддав своє життя за нашу волю й нашу свободу від супостата.