Городнянська міська рада
Новини

   Федерація футболу Городнянщини відзначила Міжнародний день спорту і Всесвітній день здоров’я цьогоріч в досить оригінальний спосіб. На міський стадіон запросили ветеранів футболу, які захищали честь міста у 50-60 роки минулого століття

      З цікавістю  слухали ветеранів діти і юнаки, а старші футболісти – ще й  з ностальгією. Своїми спогадами з присутніми щедро поділились Михайло Хомазюк, Іван Клименко, Віталій Молчанов, Петро Клименко, Валерій Токмаков і Валерій Бугаєвський.

     Футболісти-ветерани свого часу грали в призабутих вже командах РТС (ремонтно-тракторної станції), РСС (районного споживчого товариства), «Спартак» артілі «Червоний ходар». Кращі гравці запрошувались у збірну команду міста, яка називалась «Полісся», для участі в обласних турнірах.

     А щоб зустріч мала насправді спортивний характер, ветерани вирішили позмагатися якщо не на футбольному полі, то хоч у городошному спорті. Вперше на міському стадіоні відбулися цього дня змагання з «Європейських городків». Переможцями турніру став тандем Петра Клименка і Валерія Токмакова.