Городнянська міська рада
Новини

Урочисте відкриття клубу в селі Політрудня

За останній час на території Городнянської міської ради відбулось чимало позитивних змін. Особливий акцент місцевою владою  був зроблений на відродженні культурного життя як у місті, так і в сільській місцевості.

У всіх населених пунктах міської ради за рік були частино відновлені клубні заклади, що сприяло відродженню та збагаченню духовного життя на селі. Сьогодні у ці заклади з великою радістю та натхненням  щодня поспішають як діти, так і дорослі. Фінальним акордом у цій приємній послідовності  стало відкриття капітально відремонтованого культурного закладу у с. Політрудня.

На урочисте відкриття зібралось все село. Привітав з такою подією присутніх  міський голова Андрій Богдан та  в.о. старости Олександр Ткаченко, а зі сцени з врученням подяк виступила начальник відділу культури Городнянської міської ради Олена Яцкова та наголосила: «Душа людини завжди лине туди, де є мистецтво, спілкування, тепло, щирість, сяючі очі й посмішки. І сільський клуб – саме такі місця. Де можна зігрітися теплом людських сердець й відвести душу». Багато вітань лунало зі сцени від колективів із сусідніх сіл: Смичина, Півнівщини, Хрипівки, Пекурівки та солістів  міського будинку культури. Родзинкою свята став чернігівський гурт «Голос душі» .

 Глядачі бурхливими оплесками віддячували кожному артистові! В залі була дружня та тепла атмосфера. Після концерту на вулиці дітвору розважали аніматори з Городні. Свято закінчилось дискотекою від “Червоних маків” с. Пекурівка!