Городнянська міська рада
Новини

У Центрі соціальних послуг міської ради відкрився оздоровчий простір. Створенню цієї локації передувала копітка спільна робота міської ради, співробітників центру і головного мецената  – благодійного фонду «Рокада»

      Ідея створення оздоровчого простору почалася із необхідності раціонального використання площ Центру надання соціальних послуг. Невдовзі після переїзду Центру у приміщення колишньої райдержадміністрації міський голова Андрій Богдан звернув увагу директорки Наталії Семенової на надзвичайно великий хол, який до того ж треба опалювати. Разом вони прийшли до висновку, що додаткове приміщення Центру не завадить. Від холу відгородили чималенький кабінет, який на початку використовувався як медпункт і пункт скринінгу, де можна було поміряти тиск, пульс і пройти огляд у медпрацівника.

     Згодом соціальні працівники познайомились із співробітницями благодійного фонду «Рокада». Разом із фондом вирішили створити своєрідний тренажерний зал, де б відвідувачі Центру могли підтримати своє здоров’я методами оздоровчої фізкультури. Координаторка проєкту Юлія Габенко разом із колежанкою Марією Метельською остаточно дореалізували цей задум.

     Так на першому поверсі Центру надання соціальних послуг з’явився зал з трьома тренажерами – біговою доріжкою, степпером і велотренажером. Меблі, гімнастичні палиці, каремати, палиці для скандинавської ходи, профілактор Євмінова, еспандери, електромасажер для ніг і навіть пружне покриття підлоги також надав благодійний фонд «Рокада». А для професійного контролю за станом тих, хто тут тренується пункт скринінгу також залишили на місці.

 

     Ніна Лемеш, заступниця голови облради, також побувала на відкритті як очільниця Чернігівського регіонального відділення національного олімпійського комітету України, вручила грамоти олімпійського комітету очільницям двох оздоровчих клубів при Центрі надання соціальних послуг населенню – Людмилі Петлай і Олександрі Меховській.