Городнянська міська рада
Новини

27 березня у Городні відкрили новий Центр допомоги дітям з порушенням мовлення «Відкритий світ»

      Ініціатором створення такого центру у Городні став директор міського ліцею №2 Сергій Романчук, який озвучив ідею відкрити філію в нашому місті засновниці мовленнєвого Центру у Чернігові Олені Підмогильній. Вона зацікавилась такою пропозицією, а цей задум активно підтримав міський голова Андрій Богдан.

     За сприяння міської ради обрали зручне й затишне приміщення, яке відносно недавно було капітально відремонтоване у дитячому ясла –садку №1. Також підготували персонал. Відтепер у Центрі працює дев’ять спеціалістів, які пройшли фахове навчання й отримали відповідні дипломи та сертифікати. Всі співробітники філії – наші земляки, які отримали нові робочі місця й, відповідно, заробіток. У штаті закладу працюють корекційні педагоги, сенсорні терапевти, практичні психологи, логопеди й адміністратори. Для роботи профільних фахівців у філії створені спеціальні приміщення, логопедичні кабінети, сенсорна зала та інші.

     «Відкритий світ» пропонує батькам і дітям: консультації спеціалістів (логопеда, дефектолога, психолога, нейропсихолога, педіатра, психіатра, невролога та інших); складання індивідуальних програм розвитку; програми запуску та розвитку мовлення; нейросенсорну слухову стимуляцію TOMATIS; зарядку для мозку; АВА-терапію; розвиток соціально-побутових навичок; сенсорну інтеграцію та нейрокорекцію; адаптивну фізкультуру з реабілітологом; заняття з дітьми, у яких є труднощі у навчанні в школі; логоритміку і пісочну терапію; групи вихідного дня; англійську мову з TOMATIS; групи соціалізації та підтримки дітей з особливими потребами й програму «Інтенсив» для дітей з інших міст.

     Всі ці послуги відтепер можна буде отримати у Городні, без необхідності їхати по допомогу в обласний центр чи ще далі. Більшість вказаних опцій будуть доступні практично щодня, а деякі з них надаватимуть спеціалісти з Чернігова, які приїжджатимуть у філію відповідно до потреб клієнтів.