Городнянська міська рада
Новини

Нещодавно у міській бібліотеці відбулись чергові навчання з надання домедичної допомоги і поводження з вибохонебезпечними предметами. Безкоштовний тренінг організувала команда громадської організації «Агенція міських ініціатив», а двадцять наших земляків отримали знання, необхідні нині всім, хто живе в умовах ризикованого прикордоння

     Подібні знання й навички найбільш необхідні тим, хто регулярно контактує з великою кількістю людей і потенційно може опинитися в ситуації, коли необхідно надавати домедичну допомогу. Учасники тренінгу навчилися накладати турнікети на кінцівки, робити тампонування, навчилися формувати аптечки та користуватися засобами, які допомагають надавати домедичну допомогу. Всі учасники тренінгу отримали сертифікати та по одній укомплектованій аптечці.  

      Навчання провели сертифіковані тренери Олександра Стародуб і Наталія Жукова, які мають чималий досвід як практичної роботи, так і проведення тренінгів. Проєкт «Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області» реалізується за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

     Організатори та інструктори хочуть поділитися вміннями з більшою кількістю людей, бо подібні знання можуть стати у нагоді кожному з нас. Тому всім, хто зацікавився – варто слідкувати за анонсами міської бібліотеки.