Городнянська міська рада
Новини

       У ГОРОДНЯНСЬКІЙ ЛІКАРНІ ВІДТЕПЕР ДЛЯ ЖІНОК ДОСТУПНА ГІСТЕРОСКОПІЯ. ДО ТОГО Ж БЕЗКОШТОВНО

     Гістероскопія це процедура огляду стінок порожнини матки за допомогою спеціальної оптичної системи-гістероскопа. В даний час цей метод є найбільш інформованим і малоінвазивним (малотравматичним) методом діагностики і лікування внутрішньоматкової патології.

    Гістероскопія  може бути діагностичною і лікувальною.

    До переваг гістероскопії відноситься:

    -максимальна точність, через прилад гістероскопа гінеколог може    розглянути найменші деталі на камері монітора;

    – акуратність і нетравматичність методу;

    – негайне лікування, у разі виявлення патології.

 

    Ця процедура проводиться при великому збільшені, дозволяє провести докладну оцінку порожними матки. Гістероскопія проводиться за медичними показами, після загального дослідження стану здоров’я, попереднього гінекологічного обстеження. В більшості випадків гістероскопія виконується під загальною анестезією та добре переноситься пацієнтами. Зазвичай, приблизно через годину після процедури пацієнтка може повернутися додому.

 

    До недоліків гістероскопії можна віднести ціну за процедуру. Однак НСЗУ сплачує за надану послугу закладу охорони здоров’я, який має пакет «Гістероскопія». КНП «Городнянська міська лікарня» уклала договір з Національною службою здоров’я України на пакет «Гістероскопія» тому дана процедура в нашому закладі буде безоплатною для пацієнтів.