Городнянська міська рада
Новини

   Цьогорічний березень відзначився цілою низкою пожеж. Горіли господарчі будівлі, нежитлові будинки і вкотре палали луки і все це або через недбальство паліїв трави. Щоправда, один будинок постраждав у сусідній громаді через падіння ворожої ракети

       Ввечері 4 березня у приватній садибі в Тупичеві згорів сінник. Пожежникам вдалося швидко локалізувати займання, тому полум’я не перекинулось на сусідні будівлі. 18 березня після опівночі у Великому Листвені спалахнув нежилий будинок. Ймовірно, загорівся зсередини, причини встановлюються. І знову рятувальникам вдалося побороти вогонь, втримати його від поширення.

     9 і 14 березня пожежники виїжджали на гасіння палаючих луків навколо Городні. У першому випадку палії запалили траву з боку Хрипівки, у другому – в районі колишнього аеродрому. Завдяки роботі пожежної команд вогонь не дійшов до житлових масивів, хоч і винищив значні площі сухої трави.

     16 березня наші пожежники виїжджали на пожежу, спричинену ворожою ракетою. Вогонь знищив господарську будівлю і дуже  пошкодив будинок постраждалих. На щастя, всі мешканці постраждалого обійстя вціліли.

     Рятувальники вкотре звертаються до земляків – проявіть свідомість, не паліть суху траву і не спалюйте органічне сміття на подвір’ях!

 

Так горів будинок від падіння ворожої ракети.