Городнянська міська рада
Новини

     З приходом благодійної організації «Данська рада у справах біженців» на Городнянщину Дібрівненська бібліотека почала активно співпрацювати з її представниками. Благодійники провели у бібліотеці чимало безпекових конференцій, семінарів і корисних зустрічей з місцевими жителями в контексті правильного реагування на загрози війни

     Кожен свій приїзд представники Данської ради дивувались тому, що у невеличкій сільській бібліотеці щось постійно відбувається – то підготовка до культурних і мистецьких подій, то цікаві тематичні посиденьки з кавою, то обговорення планів. Також благодійникам було приємно зустрічатись на власних заходах не з поодинокими відвідувачами, а з численним активом села, готовим до співпраці.

     Саме тому одна з представниць Данської ради Ірина Вітченко запропонувала Валентині Чорній, бібліотекарці, допомогу в облаштуванні приміщення закладу.  

     Незабаром Данська рада надасть нові вікна і двері для заміни старих і матеріали для нової стелі. Також пообіцяли допомогти освіжити старі стіни й пофарбувати підлогу. Роботи планують провести силами господарчої групи відділу культури, сім’ї, молоді і спорту та з залученням місцевих активістів.