Городнянська міська рада
Новини

Святкування Днів села

У Городнянській громаді продовжується добра традиція святкування Днів села. Цими теплими сонячними днями, 12 та 13 вересня, відзначали День села жителі та гості сіл Хрипівка, Сеньківка та Стовпівка. Такі дні – це не просто свято, а й своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

У кожному селі на святкуванні зібралось чимало місцевих жителів. Усіх від щирого серця привітав міський голова Андрій Богдан, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Яцкова, з теплими слова до односельчан звертались в.о. старост Хрипівського старостинського округу Олександр Ткаченко, Гніздищенського – Валентин Коваленко та Сеньківського – Юрій Голован.

За активну громадянську позицію та визначний особистий внесок у розвиток громади міський голова вручив грамоти міської ради, адже усі здобутки громади були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів кожного з сіл, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують їхню славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.

У кожному селі свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День села – це свято єднання.

Святкові концерти за участю місцевих аматорських колективів, запрошених артистів та розважальні програми для жителів сіл, живе спілкування різних поколінь створювали позитивний настрій та залишили незабутні враження у кожного присутнього на святкуваннях.