Городнянська міська рада
Новини

День фізичної культури і спорту

12 вересня відбулося відкриття спортивного майданчика на міському стадіоні Городнянської міської ради, приурочене до Дня фізичної культури і спорту. Привітав всіх зі святом міський голова Андрій Богдан, зі словами вдячності до усіх тренерів звернулася начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Городнянської міської ради Олена Яцкова.

На офіційній частині свята також виступив та привітав спортсменів з Днем фізичної культури та спорту гість з м. Києва, голова Городнянського відділення Чернігівського земляцтва Микола Богдан, який передав подарунки від віце-президента Федерації тенісного спорту України Сергія Башлакова, а саме тенісні ракетки з м’ячами.

Протягом дня на міському стадіоні проходили різноманітні змагання та турніри: з волейболу, футболу, шахів та ін. На футбольний турнір до м. Городні завітали команди з Гончарівської та Деснянської громад. І місце виборола команда м. Городні, ІІ місце – с. Десна, ІІІ місце – с. Гончарівськ. Всі учасники турніру були нагороджені медалями, а команди – дипломами та кубками.