Городнянська міська рада
Новини

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 вересня 2020 року засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №40) було розглянуто питання про виявлення захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у с. Конотоп Городнянського району та м. Городня. На даний час хвора особа госпіталізована до Чернігівської районної лікарні.

Станом на 10.09.2020 виявлено один лабораторно підтверджений випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у с. Конотоп (хворий лікується Чернігівській районній лікарні) та один випадок у місті Городня (хвора знаходиться вдома на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря).

Контактних осіб по с. Конотоп – 4, по м. Городня – 4.

Всі контактні особи знаходяться на самоізоляції.

За місцем проживання хворого із с. Конотоп проведена заключна дезінфекція.

Городнянська міська рада наголошує:

– необхідне проведення посиленої дезінфекції та проведення протиепідемічних заходів, а також обмеження пересування громадян між населеними пунктами району та регіонами України, в тому числі на власному автомобільному транспорті;

– заборонено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, релігійних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі, будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).