Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні відбулось чергове засідання виконкому міської ради

     На порядок денний виносилось багато питань, серед них – і блок фінансових. Зокрема, про затвердження звіту про виконання бюджету громади за перший квартал 2024 року. І хоча він виконаний на 100 відсотків, далося взнаки вилучення  військового ПДФО з надходжень до місцевих бюджетів, тому його можливості в перспективі вбачаються дуже обмеженими. Так, серед найбільших наповнювачів місцевого бюджету першість тримають ДП « Городнянське лісове господарство», Городнянська міська лікарня, ПП «Городнянські аграрні інвестиції», і вже потім – бюджетні заклади, а частка від діяльності інших сільгосппідприємств, на відміну від показників до повномасштабного вторгнення, вбачається й зовсім мізерною.  З видатків же 60 відсотків витрачається на потреби освіти, в той час як  житлово-комунальне господарство опинилось на останньому місці. В цей же час спостерігається заборгованість в сумі 328 тисяч гривень з виплати заробітної плати педагогічним працівникам, адже субвенції, яку виділяє держава на ці витрати, не вистачає.

    Члени виконкому погодили також ряд питань з  надання матеріальної допомоги громадянам – на поховання, на відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, на зубопротезування, людям, які опинились в складних життєвих обставинах.

    Ряд питань, які розглядались на засідання виконкому, стосувались затвердження висновків органів опіки та вчинення правочинів за участю неповнолітніх.

    Виносилось на розгляд також питання про надання житла на території громади, а саме у Хрипівці, для двох родин вимушених переселенців з Гасичівки та Сеньківки, та ряд інших питань.