Городнянська міська рада
Новини

  Сьогодні, 18 квітня, в Городні й Хоробичах перебував представник Центру «Доброчин» Олександр Підгорний. Тиждень тому він вже був у місті з візитом до школи мистецтв

     Мета бесід з громадськістю в пана Олександра така: він пропонує співробітництво освітніх закладів з Міжнародним фондом «PAX» (ПАКС) з Нідерландів з метою укомплектування укриттів необхідним  –      щоб діти мали можливість навчатися й отримувати знання в укриттях.

    Саме тому центр «Доброчин», який виступає посередником між фондом і громадами  звернувся до колективів шкіл і батьків учнів – щоб спільно вирішити що потрібно для дооблаштування укриття.

    Загалом а проєкті братимуть участь вісім освітніх закладів – чотири в Мені, три на Городнянщині й один у Ріпках. Орієнтовно один освітній заклад може отримати обладнання на 150 тисяч гривень.

    Батьки й вчителі вносили свої пропозиції, серед яких – синтезатор для школи мистецтв, столи й стільці для укриттів в ліцеях, м’які кушетки на випадок, якщо якійсь дитині стане зле й їй необхідно буде прилегти, шафи для речей та інше. Всі пропозиції обговорювались й систематизувались. Термін дії проєкту – три місяці. За цей час запити узагальняться, знайдуться оптимальні шляхи закупівлі й доставки й укриття отримають підмогу в якості додаткового облаштування.

    Олександр Підгорний був приємно вражений розміром, плануванням й облаштуванням укриття в міському ліцеї номер два і відзначив його тільки позитивними характеристиками. До слова, для своїх учнів добре постарались й працівники школи разом із старшокласниками – стіни укриття прикрашаються різнокольоровими малюнками, що створює особливу атмосферу, яка допомагає відволіктись у момети тривоги.