Городнянська міська рада
Новини

Вчора міський голова Андрій Богдан і секретар міської ради Світлана Більська зустрілись із жителями Солонівки в рамках роботи виїзної приймальні

     Першою проблемою від жителів була озвучена не задоволеність дистанційним режимом навчання у Бутівській школі. На що міський голова запропонував одразу кілька виходів із ситуації. Був варіант переводу цієї школи в одне з приміщень у місті і навчання дітей у рамках рідної для них школи, є можливість навчатись й у міських ліцеях. В обох випадках міська рада готова забезпечити підвіз дітей. Проте остаточний вибір залишається за батьками.

     Однією з головних потреб села є зв’язок, бо покриття відсутнє на більшій частині села. Андрій Богдан запевнив, що невдовзі має запрацювати нова вежа мобільного зв’язку в одному з сусідніх сіл, яка має виправити цю ситуацію.

      Також люди поскаржились на  аварійні стовпи ліній електропередач,  які не ремонтуються і не замінюються.

      Питались селяни й чи дозволено місцевому фермеру запускати роботу елеватора вночі, не виконуючи вимоги комендантської години. На що міський голова зазначив, що важливі виробництва мають дозвіл обласного керівництва на роботу без врахування обмежень комендантського часу.

     Ставилось запитання і про стан доріг та їх чищення взимку. Одна з доріг до села має обслуговуватись обласним автодором, який вже давно не здійснює ані сезонних, ані поточних робіт. Місцеву ж дорогу підтримують у задовільному стані силами громади.

     Поряд із дорожніми гостро стоїть питання гідротехнічних споруд. На одній з доріг поступово руйнується міст, а з іншого боку –  руйнується шлюз, який стримує води  ставка. Також досить швидко вийшов з ладу насос громадської колонки, яка відтепер не працює. Міський голова пообіцяв організувати ремонт об’єктів у поточному режимі, бо коштів на капітальні вкладення міська рада нині не має.

     Певне занепокоєння викликає у людей і майбутнє укрупнення старостатів. Найбільш ймовірно, що Солонівка об’єднається із Здрягівкою та Бутівкою в один старостат, проте діловоди працюватимуть у кожному селі і проблем із документообігом не буде. Старосту міська рада забезпечить транспортом для своєчасного вирішення нагальних проблем.

     Окрім обговорення загальних по селу питань, жителі Солонівки звернулись до міського голови із цілою низкою особистих проблем, які обговорили в індивідуальному порядку.