Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні в Городнянську громаду завітали представники ВПП ООН – Всесвітньої продовольчої програми гуманітарної організації ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів, ваучерів (сертифікатів) та продуктів харчування постраждалим українцям. Допомога надається за цільовими критеріями, які були ухвалені у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, у першу чергу внутрішньо переміщеним особам

       ВПП ООН співпрацює з Городнянською громадою давно – відтоді, як її територія була звільнена від окупації. Саме дякуючи цій організації 4,5 тисячі мешканців громади, які відносяться до вразливих категорій, отримували протягом чотирьох місяців (грудень-березень) по 1,5 тисячі гривень щомісяця. Ще тисяча громадян отримали продуктові набори саме від цієї організації. Доплата тим пенсіонерам, які отримують пенсію меншу 3250 гривень, теж з цього ж благодійного джерела. Підтримує ВПП ООН і наших безробітних, допомагаючи Центру зайнятості в їхньому працевлаштуванні, фінансуючи відповідні програми. Дякуючи цій ініціативі, люди працюють в комунальній та соціальній сфері, отримуючи заробітну плату, а громада – значно більші можливості в розвитку цих напрямків життєдіяльності.

     Окрім того, ВПП ООН надає допомогу в організації харчування молодших школярів, дякуючи чому раціон учнів початкових класів значно покращився й урізноманітнився, в тому числі й смаколиками. Директори міських ліцеїв, присутні на зустрічі, щиро дякували представникам гуманітарної організації за підтримку й допомогу, а ті в свою чергу запевнили, що така співпраця продовжуватиметься як мінімуму до кінця року.

      Сьогодні представники організації провели зустріч-спілкування не тільки з представниками місцевої влади, а й з керівництвом Центру зайнятості, міських ліцеїв, представників служби у справах дітей, соціальної служби, а також ПрАТ «Етнопродукт» та фермерів. Вони цікавились потребами громади для окреслення нових можливостей в рамках подальшої співпраці з нашою громадою. Зокрема, їх теж зацікавила можливість організації переробки виробленої сільгосппродукції тут, у громаді – це й нові робочі місця, й автономне продовольче забезпечення громади, й такий необхідний  економічний розвиток.

     Всі присутні на зустрічі щиро дякували представникам ВПП ООН за те, що в складний для нашої країни час їхня організація знаходить можливості й бажання надавати нам всебічну підтримку.