Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні в Городні перебували начальник Чернігівського обласного Управління охорони здоров»я Андрій Лінник та представники Міжнародного Медичного Корпусу – глобальної гуманітарної некомерційної організації, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку.

Міжнародний Медичний Корпус пропонує навчання та медичну допомогу постраждалому населенню у країні, де проводиться місія, а також медичну допомогу людям, які знаходяться в зоні найвищого ризику. Завдяки гнучкості, що допомагає швидко реагувати на надзвичайні ситуації, Міжнародний Медичний Корпус відновлює зруйновані системи охорони здоров’я та допомагає повернути їм самозабезпечення.

У Городні делегація гостей зустрілась з міським головою Андрієм Богданом, його заступником Володимиром Пінчуком, директоркою КНП «Городнянська міська лікарня» Ольгою Ігнатенко та медичним директором лікарні Юрієм Коробко. Вони побували в приміщенні інфекційного відділення та в бомбосховищі, де є потреба облаштувати приміщення для перев»язочної та інших специфічних кабінетів, які можуть знадобитися в разі непередбачуваних ситуацій.

Слід зазначити, що Міжнародний Медичний Корпус вже певний час надає допомогу Городнянській міській лікарні у вигляді ліків та інших медичних матеріалів. Нагода ж особисто побувати в Городні її представникам випала вперше. Гості запевнили, що співпраця в цьому плані продовжуватиметься, і питання щодо надання допомоги в інших напрямках медичної сфери розглядатиметься і вирішуватиметься за найменшої можливості, в тому числі й з залученням інших партнерів.