Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради робили черговий виїзд в прикордонну Ільмівку.

Водій Олексій Бодьо, перукар Світлана Влезько, працівниця відділення соціальної допомоги вдома Ірина Кулага та Людмила Петлай, завідувачка відділенням денного перебування Центру,   привезли для жителів села речі колишнього вжитку —одяг, зібраний іншими громадянами та наданий благодійним фондом. Всі бажаючі могли скористатись послугами перукаря, а тих, хто цього потребував, але не зміг дійти до приміщення сільського клубу, Світлана Влезько відвідала у їхніх домівках.

Люди якнайтеплішими словами відгукуються про місцевих соціальних працівниць Світлану Пацюк, Аллу Гавриленко та Наталію Аліменко, які й під час ворожого вторгнення ані на день не залишали напризволяще своїх підопічних, не тільки надаючи їм необхідну допомогу «по протоколу», а й ділячись власними запасами продуктів та готуючи для них їжу.

Біля сільського клубу зібрались не тільки громадяни, які прийшли до перукаря за послугами та за речами, а й ті, хто просто хотів поспілкуватись. Згадували непрості часи перебування в оточенні ворожих військ, обговорювали проблеми, які сьогодні турбують село та його жителів.

Такі виїзди працівники Центру проводять регулярно в різні населені пункти громади.