Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні міський голова Андрій Богдан оглянув як ведуться роботи в укриттях освітніх закладів міста.

У підвалі міського ліцею №1 на даний час за кошти міської ради облаштовуються додаткові приміщення для укриття.  Основне приміщення  теж чекає ремонту, на який будуть виділені кошти з державного бюджету, для чого вже виготовлений проєкт, який нині проходить експертизу.

У міському ліцеї №2 ведуться роботи по  облаштуванню укриття за кошти міської ради. Свою готовність допомогти висловили благодійні фонди, які нададуть будівельні матеріали для проведення більшого обсягу робіт.

У ясла-садку №4 частина робіт по облаштуванню укриття вже виконана  за кошти міської ради. Теж очікується надходження додаткових матеріалів для продовження робіт від благодійників.

На жаль, дитячий ясла-садок №1 не має підвального приміщення, в якому можна було б облаштувати укриття. Тому міська рада відновила його роботу на літній період в приміщенні міського ліцею №1 , тож  його вихователі та маленькі відвідувачі «переселились» туди  на час канікул. Нині міська рада працює над вирішенням цього питання, шукає можливості забезпечення роботи дитячого садка і в подальшому, щоб всі діти мали доступ до дошкільної освіти.

–На жаль, до початку повномасштабного вторгнення ми не приділяли  належної уваги нашій безпеці, не думали, що укриття в стані готовності та придатності нам коли-небудь знадобляться. Як правило, в підвальних приміщеннях закладів та установ, які проєктувались і будувались саме як укриття, влаштовувались своєрідні склади – вони захаращувались застарілими меблями, іншими речами. У цих приміщеннях не було підлоги, світла, води, каналізації тощо. Зараз же, в умовах війни, в такий складний час нам доводиться знаходити кошти  й приводити укриття до належного стану, щоб школярі могли навчатись в тих умовах, які нам диктує військова небезпека. Це одне з першочергових наших завдань на сьогодні, – сказав міський голова.