Городнянська міська рада
Оголошення

До уваги громадян, які мають статус ВПО,  щодо надання окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах

Інформуємо, що 21 березня 2023 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах».
Даною постановою затверджено Порядок реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах


Під час реалізації експериментального проекту особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб , які перемістились з територій на яких ведуться(велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій., на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» будуть безкоштовно надаватись соціальні послуги:

стаціонарного догляду;

надання притулку;

підтриманого проживання ;

– соціальної адаптації

оплата за надані соціальні послуги здійснюватиметься Національною соціальною сервісною службою України за рахунок бюджетних коштів.

Для отримання зазначених вище соціальних послуг особа, яка їх потребує, подає до відділу з питань соціального захисту населення соціальної Городнянської міської ради заяву про надання соціальних послуг. Подання заяви та необхідних документів для отримання соціальної послуги надання притулку, соціальної адаптації здійснюється відповідно до Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 587.
Подання заяви та необхідних документів для отримання соціальної послуги підтриманого проживання, догляду стаціонарного здійснюється відповідно до Порядку надання соціальних послуг особам з інвалідністю та особам похилого віку, які страждають на психічні розлади, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 576 та Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 587.

Умовою надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Відділ з питань соціального захисту населення Городнянської міської ради формує особову справу, яка містить заяву та всі документи на підставі яких було прийнято рішення про надання соціальної послуги та, за наявності в учасників експериментального проекту вільних місць, надсилає Нацсоцслужбі рішення про надання соціальних послуг та копію особової справи з результатами оцінювання індивідуальних потреб.

Для отримання повної інформації  просимо звернутися до  відділі з питань соціального захисту населення  Городнянської міської ради  (4 кабінет) Контактний   телефон 0989599656