Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні Городнянщина прощалась зі своїм Героєм – 20- річним Богданом МАКАСЕМ

Сонячна днина не розвіяла скорботу і сум, який панував на вулицях міста від невимовного горя. Сотні містян вийшли на дорогу, якою рухалась траурна процесія, щоб стати на коліна і сказати тихе “Дякуємо тобі, хлопчику, за все”.
Шлях Героя був укритий червоними тюльпанами, люди підходили до траурного авто і клали палаючі букети до труни, в якій везли Богдана.
А він не бачив ні тих тюльпанів, ні яскравих кульбабок, ні набухлих суцвіть бузку, які ось- ось вибухнуть сильним весняним ароматом.
Не бачили тієї краси й рідні хлопчини. Закам’янілим горобчиком сиділа біля єдиного сина мати, порожнім поглядом віддзеркалючи пустку, яка утворилась в душі. Якими словами передати і якою мірою можна виміряти той біль?
Частина того болю й туги відтепер житиме в душі кожного з нас назавжди. Дякуємо тобі, дитино, що в свої 20 років піднявся на захист нашого життя. За те, що віддав своє – таке ще юне й сповнене мрій, за те, щоб ми мали право жити. Доземний уклін тобі, хлопчику-Герою. Вічна пам’ять, вічна шана й вічна дяка…