Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, 21 липня, відбулась двадцята сесія восьмого скликання Городнянської міської ради. У її роботі взяв участь 21 депутат з 26 обраних.

На порядок денний було винесено для розгляду 34 питання.

Серед них -затвердження звітів про виконання Програми соціально- економічного та культурного розвитку Городнянської міської територіальної громади за I півріччя 2023 року, про виконання місцевого бюджету за I півріччя 2023 року, про використання коштів резервного фонду бюджету громади за цей же період.

П’ять питаннь стосувались внесення змін до діючих Програм – з метою коригування їхніх завдань та фінансування відповідно до умов сьогодення.

Також депутати внесли зміни до рішень попередніх сесій – зокрема, щодо затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Городнянської міської ради на 2023 рік, затвердження Програми розвитку житлово- комунального господарства та благоустрою населених пунктів Городнянської міської ради на 2021-2025 роки, затвердження Програми удосконалення охорони та облаштування державного кордону України на території Чернігівської області на 2023 рік та Програми профілактики правопорушень на території Городнянської міської територіальної громади на 2023 рік з метою збільшення обсягів їх фінансування.

Сесія також своїми рішеннями затвердила Програму надання фінансової підтримки військовій частині, яка дислокується на території громади, на 2023 рік, Програму інформаційного забезпечення населення Городнянської територіальної громади на 2023-2025 роки, Програму профілактики рецидивної злочинності на 2023-2025 роки та Програму безпечного правосуддя на території Городнянської міської територіальної громади на 2023 рік.

Депутати також проголосували більшістю голосів за перепрофілювання Автуницької загальноосвітньої школи I-II ступенів у початкову школу та дитячий садок та Мощенської загальноосвітньої школи I-III ступенів також у початкову школу і дитячий садок.

Рішенням сесії було прийнято в комунальну власність Городнянської міської територіальної громади гідротехнічних споруд, які знаходяться на водоймі в с. Солонівка та за клопотанням мешканців Автунич вирішено перейменувати в с.Автуничі вулицю Піонерську на вулицю Зоряну.

Сесія розглянула блок земельних та ряд інших поточних питань. Детальніше з рішеннями сесії можна буде ознайомитись на офіційному сайті Городнянської міської ради.