Городнянська міська рада
Оголошення

Студії соціального підприємництва в громадах Чернігівської області! 🌍Агенція регіонального розвитку Чернігівської області оголошує старт програми «Студії соціального підприємництва» який спрямований на зміцнення соціального підприємництва та розвиток громадської активності, і має на меті створити стійкі та життєздатні ініціативи, спрямовані на покращення якості життя громадян.Соціальне підприємництво – це підхід до бізнесу, який поєднує прибуткову діяльність з розв’язанням соціальних проблем та сприянням сталому розвитку громад. Це потужний інструмент, який може впливати на життя безлічі людей і створювати позитивні зміни в суспільстві.До участі можуть долучитись ВПО та мешканці семи громад Чернігівської області, а саме: Прилуцької, Ніжинської, Іванівської, Михайло-Коцюбинської, Ріпкинської, Городнянської та м. Чернігів.З кожної громади буде відібрано 10 учасників.Програмою передбачені:

 • Навчання ( лекції, тренінги, навчальні візити) з серпня по листопад, як онлайн так і офлайн, яке буде проходити у приймаючих громадах;
 • Супровід та надання менторської підтримки учасникам студії в підготовці бізнес-планів;
 • Пітчинг – сесія;
 • Відбір проєктів преможців.
  Крайній термін подачі заявки – 25 липня 2023 р.
  Реєстрація за посиланням :
  https://forms.gle/bqwu21gntUH1yDbL7
  🌟 Реєструйтесь вже зараз, щоб мати можливість реалізувати свої ідеї та зробити позитивний внесок у розвиток вашої громади!
  Ініціативу «Студії соціального підприємництва» впроваджує Агенція регіонального розвитку Чернігівської області за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Google Docs (https://forms.gle/bqwu21gntUH1yDbL7)
Анкета для відбору учасників ініціативи «Студії соціального підприємництва» впроваджує Агенція регіонального розвитку Чернігівської області за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні»