Городнянська міська рада
Оголошення

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ УСТАНОВ, ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до вимог пункту 7 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487, Головним управлінням персоналу Генерального штабу Збройних Сил України погоджено програми підготовки персоналу, відповідального за організацію та ведення військового обліку для певних навчальних закладів.

Серед навчальних закладів, що отримали затверджену програму від Генштабу ЗСУ– Приватне акціонерне товариство «Вищий навчальний заклад» «МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ» (МАУП), якому погоджено навчальну програму «ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ, НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ ТА ОРГАНІЗАЦІЯХ».

МАУП спільно з ТОВ «ОНЛАЙН МЕДІА ГРУП» (проєкт «КАДРОВИК.ЮА») за підтримки Всеукраїнської асоціації кадровиків набирають групи для навчання, тому розробили спеціальну пропозицію щодо проходження навчання та підвищення кваліфікації. Так, окрім навчання, яке проходитиме дистанційно, учасники мають можливість отримати індивідуальні консультації та підтримку від експертів протягом всього періоду навчання.

За детальною інформацією звертатися до координаторів проекту Войтович Євгенії 0 (800) 219-977, (063) 590-97-54 kadrovik.v.oblik@gmail.com